PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7576}
6,9 8 130
ocen
6,9 10 1 8130
Mary Reilly
powrót do forum filmu Mary Reilly

Julia Roberts

ocenił(a) film na 8

Niesamowita rola Julii,moim zdaniem to było najlepsze co widziałem z jej repertuaru,jestem
zachwycony,można się zakochać w tym wizerunku...ale to tylko aktorstwo niestetetyty

popolupo77

świetnie zagrała gąskę zakochaną w maniaku - ja też uważam, że to jej najlepsza ropla

ocenił(a) film na 8
RatnaDevi

masz rację, trochę jest w tym naiwności, wreszcie doświadczyła jakiegoś lepszego i nie zastanawiała się nad tym kim tak naprawdę jest ten doktorek,

ocenił(a) film na 8
popolupo77

traktowania

popolupo77

inna sprawa, że takie typy nieźle się kamuflują, tak że przeciętny człowiek który nie jest specjalistą raczej ich nie rozszyfruje od razu. Malkovitsch zagrał wspaniale właśnie maniacką obłudę - jako dr Jekyll, brak mi jednak charakterystycznego sposobu bycia, w tym poruszania się osobnika w manii - to dotyczy Hyde'a

ocenił(a) film na 8
RatnaDevi

zgadza się doktorek był perfidny, ale jako hyde nie potrafił oddać tego nieokiełznanego szaleństwa, seryjni mordercy zazwyczaj żyją jak przeciętni obywatele z pozoru niczym szczególnym się nie wyróżniają(tak odnośnie kamuflażu),

ocenił(a) film na 8
popolupo77

Zagrala bardzo dobrze. Jedynie co jej slabo wyszlo, to irlandzki akcent. Czasami zajezdzal amerykanskim.

Ibrah

ach, ci puryści ! wszędzie znajdą miejsce do popisu.

popolupo77

Byłam i jestem nadal zachwycona tym jak wspaniale zagrała Julia Roberts.

popolupo77

rewelcja

ocenił(a) film na 6
popolupo77

JK DL mnie w tym filmie była sztywna jak kij od miotły i nie pokazała zupełnie nic, grając jedną miną. Irytowała mnie na ekranie. Jedyny plus za ładne oczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones