PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7788}

Gangsterzy

Mobsters
6,9 3 233
oceny
6,9 10 1 3233
Gangsterzy
powrót do forum filmu Gangsterzy

Bez polotu

ocenił(a) film na 5

Realia niby nieźle oddane (wnętrza, kostiumy), zdjęcia niby ok, obsada niby całkiem dobra, a historia ciekawa... ale wszystko tu jest zupełnie pozbawione polotu. Obsada wypada blado, miny Slatera mnie bawiły, wątki miłosne były mi obojętne, a samo pięcie się po szczeblach gangsterskiej kariery przedstawiono strasznie ogólnikowo i chaotycznie. Ja tego nie kupuję, ale tragedii nie ma.

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

No nie no, ja myślę, że film jest mocno niedoceniany! To moja opinia, ale to bardzo dobry i ciekawy film gangsterski, i pokazuje historię autentyczną. Postacie ze Scarface czy Ojca Chrzestnego nigdy nie istniały, a tutaj mamy całą plejadę świata mafijnego, Lucky Luciano, Frank Costello, Meyer Lansky, Bugsy Siegel, Maranzano, Profacci, etc. Ukazuje dobrze początki Cosa Nostra, najpotężniejszej na świecie korporacji kryminalnej, która przetrwała przez prawie 100 lat, zarabiając miliardy dolarów, każdego roku. Oczywiście, reżyseria nie była mistrzowska, ale w sumie też nie była jakąś porażką. Polecam bardzo ten film!

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

Fakt, nie był zły, ale można to było zrobić dużo lepiej

kangur_msc_CM

Ale to jest dokładnie to co mi przyszło do głowy gdy zacząłem oglądać -"średni"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones